Jutrzenka Cegłów | 3:0 | Tajfun JAR-MET Jartypory |
2021-11-14, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
A-klasa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 189, wczoraj: 326
ogółem: 3 093 996
statystyki szczegółowe
Klasa A 2012/2013, grupa: Siedlce | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Fenix Siennica | 26 | 62 | 20 | 2 | 4 | 77-33 | 12 | 0 | 1 | 40-13 | 8 | 2 | 3 | 37-20 | ||||||
2. | Watra Mrozy | 26 | 59 | 18 | 5 | 3 | 63-28 | 9 | 2 | 2 | 39-19 | 9 | 3 | 1 | 24-9 | ||||||
3. | Wektra Zbuczyn | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 54-32 | 9 | 2 | 2 | 36-10 | 5 | 2 | 6 | 18-22 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7-5 |
4. | Tajfun Jartypory | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 57-35 | 9 | 2 | 2 | 42-16 | 5 | 2 | 6 | 15-19 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5-4 |
5. | Liwia Łochów | 26 | 46 | 15 | 1 | 10 | 47-38 | 7 | 1 | 5 | 21-17 | 8 | 0 | 5 | 26-21 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3-6 |
6. | Miedzanka Miedzna | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 59-31 | 7 | 5 | 1 | 44-15 | 3 | 2 | 8 | 15-16 | ||||||
7. | Płomień Dębe Wielkie | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 51-55 | 5 | 3 | 5 | 28-23 | 4 | 2 | 7 | 23-32 | ||||||
8. | Wicher Sadowne | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 45-65 | 4 | 1 | 8 | 19-27 | 5 | 2 | 6 | 26-38 | ||||||
9. | Jutrzenka Cegłów | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 39-62 | 5 | 2 | 6 | 17-26 | 3 | 2 | 8 | 22-36 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6-6 |
10. | Tęcza Stanisławów | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 28-42 | 4 | 2 | 7 | 12-18 | 4 | 2 | 7 | 16-24 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4-5 |
11. | Błękitni Stoczek | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 37-66 | 5 | 2 | 6 | 25-37 | 3 | 2 | 8 | 12-29 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8-7 |
12. | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 24-41 | 4 | 1 | 8 | 15-19 | 3 | 4 | 6 | 9-22 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
13. | Nojszewianka Dobre | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 33-55 | 3 | 3 | 7 | 13-22 | 4 | 2 | 7 | 20-33 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
14. | ULKS Gołąbek | 26 | 25 | 8 | 1 | 17 | 44-75 | 3 | 1 | 9 | 16-29 | 5 | 0 | 8 | 28-46 | ||||||
Wektra Dziewule występuje pod nazwą Wektra Zbuczyn. | |||||||||||||||||||||
Nojszewianka Nojszew występuje pod nazwą Nojszewianka Dobre. | |||||||||||||||||||||
Do rozgrywek dołączyły Fenix Siennica i Watra Mrozy z grupy Warszawa. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Fenix Siennica | ||||||||||||||
2 | Watra Mrozy | ||||||||||||||
3 | Wektra Zbuczyn | ||||||||||||||
4 | Tajfun Jartypory | ||||||||||||||
5 | Liwia Łochów | ||||||||||||||
6 | Miedzanka Miedzna | ||||||||||||||
7 | Płomień Dębe Wielkie | ||||||||||||||
8 | Wicher Sadowne | ||||||||||||||
9 | Jutrzenka Cegłów | ||||||||||||||
10 | Tęcza Stanisławów | ||||||||||||||
11 | Błękitni Stoczek | ||||||||||||||
12 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | ||||||||||||||
13 | Nojszewianka Dobre | ||||||||||||||
14 | ULKS Gołąbek |
Kolejka 1 - 15 sierpnia |
Wicher Sadowne | 0-2 | Płomień Dębe Wielkie | 15 sierpnia, 16:00 |
Wektra Zbuczyn | 0-1 | Fenix Siennica | 15 sierpnia, 13:00 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 2-2 | Jutrzenka Cegłów | 5 września, 17:00 |
ULKS Gołąbek | 2-3 | Liwia Łochów | 15 sierpnia, 16:00 |
Tajfun Jartypory | 4-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 15 sierpnia, 16:00 |
Błękitni Stoczek | 3-1 | Nojszewianka Dobre | 15 sierpnia, 16:00 |
Tęcza Stanisławów | 0-2 | Watra Mrozy | 15 sierpnia, 17:30 |
Kolejka 2 - 18-19 sierpnia |
Nojszewianka Dobre | 2-1 | Tęcza Stanisławów | 19 sierpnia, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-1 | Błękitni Stoczek | 18 sierpnia, 14:15 |
Liwia Łochów | 1-0 | Tajfun Jartypory | 19 sierpnia, 17:00 |
Jutrzenka Cegłów | 1-6 | ULKS Gołąbek | 18 sierpnia, 17:00 |
Fenix Siennica | 3-2 | Miedzanka Miedzna | 19 sierpnia, 16:00 |
Wicher Sadowne | 2-2 | Wektra Zbuczyn | 19 sierpnia, 16:00 |
Watra Mrozy | 3-1 | Płomień Dębe Wielkie | 19 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 3 - 25-26 sierpnia |
Wektra Zbuczyn | 4-1 | Płomień Dębe Wielkie | 26 sierpnia, 14:00 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 6-0 | Wicher Sadowne | 25 sierpnia, 17:00 |
ULKS Gołąbek | 1-3 | Fenix Siennica | 26 sierpnia, 16:00 |
Tajfun Jartypory | 6-1 | Jutrzenka Cegłów | 25 sierpnia, 16:00 |
Błękitni Stoczek | 0-8 | Liwia Łochów | 26 sierpnia, 16:00 |
Tęcza Stanisławów | 1-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 25 sierpnia, 15:30 |
Watra Mrozy | 3-5 | Nojszewianka Dobre | 25 sierpnia, 15:30 |
Kolejka 4 - 1-2 września |
Płomień Dębe Wielkie | 2-3 | Nojszewianka Dobre | 2 września, 12:00 |
w Stanisławowie | |||
Liwia Łochów | 0-1 | Tęcza Stanisławów | 2 września, 16:00 |
Jutrzenka Cegłów | 2-2 | Błękitni Stoczek | 2 września, 16:00 |
Wicher Sadowne | 2-3 | ULKS Gołąbek | 2 września, 16:00 |
Wektra Zbuczyn | 1-0 | Miedzanka Miedzna | 2 września, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Watra Mrozy | 0-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 1 września, 15:00 |
Tajfun Jartypory | 1-3 | Fenix Siennica | 1 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 8-9 września |
Miedzanka Miedzna | 6-1 | Płomień Dębe Wielkie | 9 września, 11:00 |
ULKS Gołąbek | 0-3 | Wektra Zbuczyn | 9 września, 16:00 |
Tajfun Jartypory | 2-2 | Wicher Sadowne | 8 września, 15:00 |
Błękitni Stoczek | 3-6 | Fenix Siennica | 9 września, 16:00 |
Tęcza Stanisławów | 2-0 | Jutrzenka Cegłów | 8 września, 17:00 |
Watra Mrozy | 4-1 | Liwia Łochów | 9 września, 16:30 |
Nojszewianka Dobre | 1-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 9 września, 16:30 |
Kolejka 6 - 15-16 września |
Płomień Dębe Wielkie | 2-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 15 września, 12:00 |
Liwia Łochów | 1-2 | Nojszewianka Dobre | 16 września, 16:00 |
Jutrzenka Cegłów | 0-5 | Watra Mrozy | 15 września, 15:00 |
Fenix Siennica | 2-1 | Tęcza Stanisławów | 16 września, 16:00 |
Wicher Sadowne | 1-0 | Błękitni Stoczek | 16 września, 16:00 |
Wektra Zbuczyn | 1-2 | Tajfun Jartypory | 16 września, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 6-2 | ULKS Gołąbek | 15 września, 16:30 |
Kolejka 7 - 22-23 września |
ULKS Gołąbek | 1-1 | Płomień Dębe Wielkie | 23 września, 15:00 |
Tajfun Jartypory | 0-0 | Miedzanka Miedzna | 23 września, 12:00 |
Błękitni Stoczek | 1-2 | Wektra Zbuczyn | 23 września, 16:00 |
Tęcza Stanisławów | 1-2 | Wicher Sadowne | 22 września, 16:30 |
Watra Mrozy | 5-2 | Fenix Siennica | 23 września, 14:00 |
Nojszewianka Dobre | 2-2 | Jutrzenka Cegłów | 23 września, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-1 | Liwia Łochów | 22 września, 16:30 |
Kolejka 8 - 29-30 września |
Płomień Dębe Wielkie | 1-2 | Liwia Łochów | 29 września, 16:00 |
w Stanisławowie | |||
Jutrzenka Cegłów | 0-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 29 września, 11:00 |
Fenix Siennica | 4-1 | Nojszewianka Dobre | 30 września, 15:00 |
Wicher Sadowne | 1-2 | Watra Mrozy | 30 września, 16:00 |
Wektra Zbuczyn | 3-0 | Tęcza Stanisławów | 30 września, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 6-0 | Błękitni Stoczek | 29 września, 16:00 |
ULKS Gołąbek | 1-2 | Tajfun Jartypory | 30 września, 14:00 |
Kolejka 9 - 6-7 października |
Tajfun Jartypory | 6-3 | Płomień Dębe Wielkie | 6 października, 15:00 |
Błękitni Stoczek | 2-8 | ULKS Gołąbek | 7 października, 15:00 |
Tęcza Stanisławów | 0-2 | Miedzanka Miedzna | 6 października, 15:30 |
Watra Mrozy | 4-2 | Wektra Zbuczyn | 7 października, 15:30 |
Nojszewianka Dobre | 1-3 | Wicher Sadowne | 7 października, 15:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3-0 | Fenix Siennica | 7 października, 11:00 |
Liwia Łochów | 3-0 | Jutrzenka Cegłów | 6 października, 16:00 |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 10 - 13-14 października |
Płomień Dębe Wielkie | 2-1 | Jutrzenka Cegłów | 14 października, 12:00 |
w Stanisławowie | |||
Fenix Siennica | 3-1 | Liwia Łochów | 14 października, 15:00 |
Wicher Sadowne | 1-3 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 14 października, 15:30 |
Wektra Zbuczyn | 2-1 | Nojszewianka Dobre | 14 października, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 2-2 | Watra Mrozy | 13 października, 15:30 |
ULKS Gołąbek | 3-1 | Tęcza Stanisławów | 14 października, 13:00 |
Tajfun Jartypory | 2-1 | Błękitni Stoczek | 13 października, 12:00 |
Kolejka 11 - 20-21 października |
Błękitni Stoczek | 3-3 | Płomień Dębe Wielkie | 21 października, 15:00 |
Tęcza Stanisławów | 0-2 | Tajfun Jartypory | 20 października, 15:00 |
Watra Mrozy | 6-2 | ULKS Gołąbek | 21 października, 14:00 |
Nojszewianka Dobre | 0-3 | Miedzanka Miedzna | 21 października, 14:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-0 | Wektra Zbuczyn | 21 października, 13:30 |
Liwia Łochów | 3-0 | Wicher Sadowne | 21 października, 15:00 |
Jutrzenka Cegłów | 0-3 | Fenix Siennica | 20 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 27-28 października |
Płomień Dębe Wielkie | 1-5 | Fenix Siennica | 11 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) w Siennicy odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Stanisławowie | |||
Wicher Sadowne | 3-2 | Jutrzenka Cegłów | 11 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wektra Zbuczyn | 4-1 | Liwia Łochów | 11 listopada, 11:00 |
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Miedzanka Miedzna | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 11 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
ULKS Gołąbek | 4-2 | Nojszewianka Dobre | 11 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Tajfun Jartypory | 4-0 | Watra Mrozy | 11 listopada, 11:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Błękitni Stoczek | 3-0 | Tęcza Stanisławów | 10 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 13 - 3-4 listopada |
Tęcza Stanisławów | 2-0 | Płomień Dębe Wielkie | 3 listopada, 14:00 |
Watra Mrozy | 4-0 | Błękitni Stoczek | 4 listopada, 13:30 |
Nojszewianka Dobre | 2-0 | Tajfun Jartypory | 4 listopada, 13:15 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3-0 | ULKS Gołąbek | 4 listopada, 10:30 |
Liwia Łochów | 1-0 | Miedzanka Miedzna | 4 listopada, 13:30 |
Jutrzenka Cegłów | 1-2 | Wektra Zbuczyn | 3 listopada, 13:15 |
Fenix Siennica | 6-2 | Wicher Sadowne | 3 listopada, 13:00 |
Kolejka 14 - 28-30 marca |
Płomień Dębe Wielkie | 3-4 | Wicher Sadowne | 30 marca, 13:00 |
w Józefowie | |||
Fenix Siennica | 2-0 | Wektra Zbuczyn | 14 kwietnia, 16:00 |
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Jutrzenka Cegłów | 2-0 | Miedzanka Miedzna | 1 maja, 11:00 |
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Liwia Łochów | 4-3 | ULKS Gołąbek | 1 maja, 15:00 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-1 | Tajfun Jartypory | 25 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Nojszewianka Dobre | 0-4 | Błękitni Stoczek | 1 maja, 11:00 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Watra Mrozy | 0-0 | Tęcza Stanisławów | 1 maja, 16:00 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 15 - 6-7 kwietnia |
Płomień Dębe Wielkie | 0-0 | Watra Mrozy | 21 kwietnia, 15:00 |
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Mrozach; Płomień gospodarzem | |||
Tęcza Stanisławów | 1-0 | Nojszewianka Dobre | 20 kwietnia, 16:30 |
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Błękitni Stoczek | 0-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:15) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Tajfun Jartypory | 2-0 | Liwia Łochów | 21 kwietnia, 12:00 |
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
ULKS Gołąbek | 0-5 | Jutrzenka Cegłów | 21 kwietnia, 15:00 |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Olszycu na boisku 3-5; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Miedzanka Miedzna | 1-0 | Fenix Siennica | 21 kwietnia, 11:00 |
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wektra Zbuczyn | 2-2 | Wicher Sadowne | 21 kwietnia, 12:00 |
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 16 - 27-28 kwietnia |
Płomień Dębe Wielkie | 2-0 | Wektra Zbuczyn | 28 kwietnia, 11:00 |
w Józefowie | |||
Wicher Sadowne | 2-1 | Miedzanka Miedzna | 27 kwietnia, 16:00 |
Fenix Siennica | 7-0 | ULKS Gołąbek | 28 kwietnia, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 7-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Jutrzenka Cegłów | 0-1 | Tajfun Jartypory | 28 kwietnia, 17:00 |
Liwia Łochów | 0-0 | Błękitni Stoczek | 28 kwietnia, 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 1-3 | Tęcza Stanisławów | 27 kwietnia, 17:00 |
Nojszewianka Dobre | 0-2 | Watra Mrozy | 28 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 17 - 4-5 maja |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-2 | Watra Mrozy | 4 maja, 17:00 |
Fenix Siennica | 2-1 | Tajfun Jartypory | 5 maja, 16:00 |
Nojszewianka Dobre | 1-2 | Płomień Dębe Wielkie | 5 maja, 17:00 |
Tęcza Stanisławów | 0-2 | Liwia Łochów | 4 maja, 17:00 |
Błękitni Stoczek | 2-3 | Jutrzenka Cegłów | 5 maja, 17:00 |
ULKS Gołąbek | 2-3 | Wicher Sadowne | 5 maja, 15:00 |
w Olszycu | |||
Miedzanka Miedzna | 2-2 | Wektra Zbuczyn | 14 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (5 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 18 - 11-12 maja |
Płomień Dębe Wielkie | 3-3 | Miedzanka Miedzna | 12 maja, 17:30 |
w Józefowie | |||
Wektra Zbuczyn | 5-1 | ULKS Gołąbek | 12 maja, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Wicher Sadowne | 3-2 | Tajfun Jartypory | 11 maja, 16:00 |
Fenix Siennica | 3-0 | Błękitni Stoczek | 12 maja, 17:00 |
Jutrzenka Cegłów | 1-0 | Tęcza Stanisławów | 12 maja, 17:30 |
Liwia Łochów | 0-1 | Watra Mrozy | 12 maja, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-0 | Nojszewianka Dobre | 12 maja, 11:30 |
Kolejka 19 - 18-19 maja |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 1-3 | Płomień Dębe Wielkie | 19 maja, 12:00 |
Nojszewianka Dobre | 0-1 | Liwia Łochów | 19 maja, 17:00 |
Watra Mrozy | 3-2 | Jutrzenka Cegłów | 19 maja, 16:00 |
Tęcza Stanisławów | 1-1 | Fenix Siennica | 18 maja, 17:00 |
Błękitni Stoczek | 2-1 | Wicher Sadowne | 19 maja, 17:00 |
Tajfun Jartypory | 1-2 | Wektra Zbuczyn | 19 maja, 12:00 |
ULKS Gołąbek | 1-0 | Miedzanka Miedzna | 19 maja, 14:00 |
w Olszycu |
Kolejka 20 - 25-26 maja |
Płomień Dębe Wielkie | 6-0 | ULKS Gołąbek | 26 maja, 17:00 |
w Józefowie | |||
Miedzanka Miedzna | 1-1 | Tajfun Jartypory | 26 maja, 18:00 |
Wektra Zbuczyn | 4-0 | Błękitni Stoczek | 25 maja, 11:00 |
w Krzymoszach | |||
Wicher Sadowne | 1-2 | Tęcza Stanisławów | 25 maja, 16:00 |
Fenix Siennica | 1-2 | Watra Mrozy | 26 maja, 16:00 |
Jutrzenka Cegłów | 1-1 | Nojszewianka Dobre | 26 maja, 18:00 |
Liwia Łochów | 6-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 12 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (26 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 21 - 29-30 maja |
Liwia Łochów | 0-3 | Płomień Dębe Wielkie | 30 maja, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-3 | Jutrzenka Cegłów | 30 maja, 17:00 |
Nojszewianka Dobre | 2-2 | Fenix Siennica | 30 maja, 18:00 |
Watra Mrozy | 4-0 | Wicher Sadowne | 30 maja, 15:00 |
Tęcza Stanisławów | 2-3 | Wektra Zbuczyn | 29 maja, 17:00 |
Błękitni Stoczek | 2-1 | Miedzanka Miedzna | 29 maja, 17:00 |
Tajfun Jartypory | 4-0 | ULKS Gołąbek | 29 maja, 17:00 |
Kolejka 22 - 1-2 czerwca |
Płomień Dębe Wielkie | 1-1 | Tajfun Jartypory | 2 czerwca, 15:30 |
w Józefowie | |||
ULKS Gołąbek | 1-3 | Błękitni Stoczek | 2 czerwca, 16:00 |
w Olszycu | |||
Miedzanka Miedzna | 2-2 | Tęcza Stanisławów | 2 czerwca, 17:00 |
Wektra Zbuczyn | 1-1 | Watra Mrozy | 2 czerwca, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Wicher Sadowne | 1-2 | Nojszewianka Dobre | 1 czerwca, 16:00 |
Fenix Siennica | 2-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2 czerwca, 16:00 |
Jutrzenka Cegłów | 3-2 | Liwia Łochów | 1 czerwca, 18:00 |
Kolejka 23 - 8-9 czerwca |
Jutrzenka Cegłów | 2-1 | Płomień Dębe Wielkie | 8 czerwca, 14:00 |
Liwia Łochów | 1-7 | Fenix Siennica | 9 czerwca, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-5 | Wicher Sadowne | 8 czerwca, 17:00 |
Nojszewianka Dobre | 2-0 | Wektra Zbuczyn | 9 czerwca, 17:00 |
Watra Mrozy | 0-3 | Miedzanka Miedzna | 8 czerwca, 17:00 |
Tęcza Stanisławów | 0-2 | ULKS Gołąbek | 9 czerwca, 12:00 |
Błękitni Stoczek | 4-1 | Tajfun Jartypory | 9 czerwca, 17:00 |
Kolejka 24 - 15-16 czerwca |
Płomień Dębe Wielkie | 4-0 | Błękitni Stoczek | 16 czerwca, 17:00 |
w Józefowie | |||
Tajfun Jartypory | 5-2 | Tęcza Stanisławów | 16 czerwca, 12:00 |
ULKS Gołąbek | 0-2 | Watra Mrozy | 16 czerwca, 16:00 |
w Olszycu | |||
Miedzanka Miedzna | 6-1 | Nojszewianka Dobre | 16 czerwca, 13:00 |
Wektra Zbuczyn | 2-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 16 czerwca, 12:00 |
w Krzymoszach | |||
Wicher Sadowne | 1-2 | Liwia Łochów | 15 czerwca, 16:00 |
Fenix Siennica | 2-1 | Jutrzenka Cegłów | 16 czerwca, 17:00 |
Kolejka 25 - 22-23 czerwca |
Fenix Siennica | 3-2 | Płomień Dębe Wielkie | 22 czerwca, 16:00 |
Jutrzenka Cegłów | 4-2 | Wicher Sadowne | 23 czerwca, 15:00 |
Liwia Łochów | 1-0 | Wektra Zbuczyn | 23 czerwca, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 1-0 | Miedzanka Miedzna | 23 czerwca, 14:00 |
Nojszewianka Dobre | 0-1 | ULKS Gołąbek | 23 czerwca, 17:00 |
Watra Mrozy | 3-1 | Tajfun Jartypory | 23 czerwca, 16:00 |
Tęcza Stanisławów | 2-1 | Błękitni Stoczek | 22 czerwca, 17:30 |
Kolejka 26 - 29-30 czerwca |
Płomień Dębe Wielkie | 1-3 | Tęcza Stanisławów | 29 czerwca, 16:00 |
w Józefowie | |||
Błękitni Stoczek | 0-3 | Watra Mrozy | 30 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 4-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Tajfun Jartypory | 5-1 | Nojszewianka Dobre | 30 czerwca, 17:00 |
ULKS Gołąbek | 0-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 czerwca, 17:00 |
Miedzanka Miedzna | 1-2 | Liwia Łochów | 30 czerwca, 17:00 |
Wektra Zbuczyn | 7-0 | Jutrzenka Cegłów | 30 czerwca, 17:00 |
w Krzymoszach | |||
Wicher Sadowne | 1-4 | Fenix Siennica | 29 czerwca, 17:00 |
|
Brak aktywnych ankiet. |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
|