Jutrzenka Cegłów | 3:0 | Tajfun JAR-MET Jartypory |
2021-11-14, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
A-klasa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 71, wczoraj: 51
ogółem: 3 085 423
statystyki szczegółowe
Klasa A 2009/2010, grupa: Siedlce | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Victoria Kałuszyn | 24 | 54 | 17 | 3 | 4 | 75-28 | 9 | 1 | 2 | 36-11 | 8 | 2 | 2 | 39-17 | ||||||
2. | Wektra Dziewule | 24 | 51 | 16 | 3 | 5 | 68-27 | 8 | 1 | 3 | 34-14 | 8 | 2 | 2 | 34-13 | ||||||
3. | LKS Ostrówek | 24 | 46 | 14 | 4 | 6 | 78-43 | 8 | 0 | 4 | 46-25 | 6 | 4 | 2 | 32-18 | ||||||
4. | Rywal Ruchna | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 34-42 | 6 | 2 | 4 | 22-16 | 5 | 1 | 6 | 12-26 | ||||||
5. | Orzeł Łosice | 24 | 35 | 10 | 5 | 9 | 48-41 | 7 | 2 | 3 | 24-14 | 3 | 3 | 6 | 24-27 | ||||||
6. | Polonez Mordy | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 37-45 | 6 | 2 | 4 | 23-20 | 4 | 2 | 6 | 14-25 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-1 |
7. | Tajfun Jartypory | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 49-49 | 5 | 2 | 5 | 23-27 | 5 | 2 | 5 | 26-22 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-5 |
8. | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 55-45 | 6 | 2 | 4 | 35-25 | 3 | 4 | 5 | 20-20 | ||||||
9. | Płomień Dębe Wielkie | 24 | 32 | 10 | 2 | 12 | 55-55 | 8 | 2 | 2 | 38-17 | 2 | 0 | 10 | 17-38 | ||||||
10. | Miedzanka Miedzna | 24 | 27 | 7 | 6 | 11 | 42-42 | 5 | 4 | 3 | 28-13 | 2 | 2 | 8 | 14-29 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 11-1 |
11. | Nojszewianka Nojszew | 24 | 27 | 7 | 6 | 11 | 63-58 | 6 | 4 | 2 | 48-19 | 1 | 2 | 9 | 15-39 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-11 |
12. | Kosovia Kosów Lacki | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 30-83 | 5 | 2 | 5 | 21-30 | 1 | 1 | 10 | 9-53 | ||||||
13. | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 24 | 13 | 4 | 1 | 19 | 24-100 | 4 | 1 | 7 | 17-32 | 0 | 0 | 12 | 7-68 | ||||||
Mazowsze Siedlce wycofało się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane. | |||||||||||||||||||||
Mazovia II Mińsk Mazowiecki wycofała się po 18. kolejce. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ||
1 | Victoria Kałuszyn | |||||||||||||
2 | Wektra Dziewule | |||||||||||||
3 | LKS Ostrówek | |||||||||||||
4 | Rywal Ruchna | |||||||||||||
5 | Orzeł Łosice | |||||||||||||
6 | Polonez Mordy | |||||||||||||
7 | Tajfun Jartypory | |||||||||||||
8 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |||||||||||||
9 | Płomień Dębe Wielkie | |||||||||||||
10 | Miedzanka Miedzna | |||||||||||||
11 | Nojszewianka Nojszew | |||||||||||||
12 | Kosovia Kosów Lacki | |||||||||||||
13 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 1 - 22-23 sierpnia |
Orzeł Łosice | 1-4 | Polonez Mordy | 23 sierpnia, 16:00 |
LKS Ostrówek | - | Mazowsze Siedlce | 23 sierpnia, 16:00 |
było 1-1, anulowany | |||
Tajfun Jartypory | 4-2 | Miedzanka Miedzna | 23 sierpnia, 17:00 |
Victoria Kałuszyn | 4-1 | Wektra Dziewule | 22 sierpnia, 15:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 4-1 | Kosovia Kosów Lacki | 23 sierpnia, 17:00 |
Rywal Ruchna | 7-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 23 sierpnia, 12:00 |
Nojszewianka Nojszew | 8-0 | Płomień Dębe Wielkie | 22 sierpnia, 17:30 |
w Korytnicy |
Kolejka 2 - 29-30 sierpnia |
Nojszewianka Nojszew | 13-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 29 sierpnia, 17:15 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 1-0 | Rywal Ruchna | 30 sierpnia, 14:00 |
Wektra Dziewule | 5-0 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 30 sierpnia, 16:00 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 0-0 | Victoria Kałuszyn | 30 sierpnia, 17:00 |
w Jartyporach | |||
Mazowsze Siedlce | - | Tajfun Jartypory | 30 sierpnia, 15:00 |
było 4-2, anulowany | |||
Polonez Mordy | 1-1 | LKS Ostrówek | 29 sierpnia, 17:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 2-2 | Orzeł Łosice | 30 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 5-6 września |
Orzeł Łosice | 2-0 | Nojszewianka Nojszew | 6 września, 16:00 |
LKS Ostrówek | 3-1 | Płomień Dębe Wielkie | 6 września, 16:00 |
Tajfun Jartypory | 0-3 | Polonez Mordy | 6 września, 16:00 |
Victoria Kałuszyn | - | Mazowsze Siedlce | 6 września, 15:00 |
było 1-0, anulowany | |||
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 1-2 | Miedzanka Miedzna | 6 września, 16:00 |
Rywal Ruchna | 0-0 | Wektra Dziewule | 6 września, 13:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-1 | Kosovia Kosów Lacki | 6 września, 11:00 |
Kolejka 4 - 9 września |
Wektra Dziewule | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 9 września, 16:30 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 0-1 | Rywal Ruchna | 9 września, 16:30 |
w Jartyporach | |||
Mazowsze Siedlce | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 9 września, 16:30 |
odwołany z powodu braku potwierdzenia weryfikacji boiska, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany | |||
Polonez Mordy | 3-1 | Victoria Kałuszyn | 9 września, 16:30 |
Płomień Dębe Wielkie | 2-0 | Tajfun Jartypory | 9 września, 16:30 |
Orzeł Łosice | 2-2 | LKS Ostrówek | 9 września, 16:30 |
Kosovia Kosów Lacki | 0-0 | Nojszewianka Nojszew | 31 października, 13:00 |
Kolejka 5 - 12-13 września |
LKS Ostrówek | 2-4 | Nojszewianka Nojszew | 13 września, 15:00 |
Tajfun Jartypory | 3-2 | Orzeł Łosice | 13 września, 15:00 |
Victoria Kałuszyn | 3-2 | Płomień Dębe Wielkie | 13 września, 16:30 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 3-0 | Polonez Mordy | 13 września, 16:00 |
Rywal Ruchna | - | Mazowsze Siedlce | 13 września, 13:00 |
było 4-3, anulowany | |||
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-2 | Miedzanka Miedzna | 12 września, 15:00 |
Kosovia Kosów Lacki | 2-4 | Wektra Dziewule | 13 września, 14:00 |
Kolejka 6 - 19-20 września |
Nojszewianka Nojszew | 1-6 | Wektra Dziewule | 20 września, 15:00 |
w Korytnicy | |||
Miedzanka Miedzna | 5-1 | Kosovia Kosów Lacki | 20 września, 16:00 |
w Jartyporach | |||
Mazowsze Siedlce | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 20 września, 16:00 |
było 11-0, anulowany | |||
Polonez Mordy | 0-1 | Rywal Ruchna | 19 września, 16:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 2-0 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 20 września, 16:00 |
Orzeł Łosice | 0-4 | Victoria Kałuszyn | 20 września, 16:00 |
LKS Ostrówek | 0-4 | Tajfun Jartypory | 20 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 26-27 września |
Tajfun Jartypory | 2-2 | Nojszewianka Nojszew | 27 września, 15:00 |
Victoria Kałuszyn | 1-2 | LKS Ostrówek | 27 września, 14:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 6-2 | Orzeł Łosice | 27 września, 15:30 |
Rywal Ruchna | 2-0 | Płomień Dębe Wielkie | 27 września, 13:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 1-2 | Polonez Mordy | 27 września, 13:30 |
Kosovia Kosów Lacki | - | Mazowsze Siedlce | 27 września, 14:00 |
było 2-4, anulowany | |||
Wektra Dziewule | 2-2 | Miedzanka Miedzna | 27 września, 15:00 |
w Krzymoszach |
Kolejka 8 - 3-4 października |
Nojszewianka Nojszew | 1-2 | Miedzanka Miedzna | 4 października, 14:00 |
w Korytnicy | |||
Mazowsze Siedlce | - | Wektra Dziewule | 4 października, 15:00 |
było 0-3, anulowany | |||
Polonez Mordy | 1-2 | Kosovia Kosów Lacki | 4 października, 16:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 18-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 października, 15:30 |
Orzeł Łosice | 0-1 | Rywal Ruchna | 4 października, 15:00 |
LKS Ostrówek | 2-1 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 4 października, 15:00 |
Tajfun Jartypory | 2-2 | Victoria Kałuszyn | 3 października, 15:30 |
Kolejka 9 - 10-11 października |
Victoria Kałuszyn | 6-1 | Nojszewianka Nojszew | 11 października, 14:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 2-5 | Tajfun Jartypory | 11 października, 15:00 |
Rywal Ruchna | 3-4 | LKS Ostrówek | 11 października, 13:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3-0 | Orzeł Łosice | 10 października, 15:30 |
Kosovia Kosów Lacki | 3-1 | Płomień Dębe Wielkie | 11 października, 14:00 |
Wektra Dziewule | 0-1 | Polonez Mordy | 11 października, 10:30 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | - | Mazowsze Siedlce | 11 października, 15:00 |
w Jartyporach, było 1-4, anulowany |
Kolejka 10 - 17-18 października |
Nojszewianka Nojszew | - | Mazowsze Siedlce | 18 października, 13:00 |
w Korytnicy, było 1-1, anulowany | |||
Polonez Mordy | 3-1 | Miedzanka Miedzna | 17 października, 15:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 1-1 | Wektra Dziewule | 18 października, 15:00 |
Orzeł Łosice | 1-1 | Kosovia Kosów Lacki | 18 października, 15:00 |
LKS Ostrówek | 5-4 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 18 października, 15:00 |
Tajfun Jartypory | 0-1 | Rywal Ruchna | 18 października, 14:00 |
Victoria Kałuszyn | 1-1 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 31 października, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 11 - 24-25 października |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 5-4 | Nojszewianka Nojszew | 25 października, 14:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3-5 | Tajfun Jartypory | 25 października, 14:00 |
Kosovia Kosów Lacki | 1-3 | LKS Ostrówek | 25 października, 13:30 |
Wektra Dziewule | 3-2 | Orzeł Łosice | 25 października, 10:30 |
w Krzymoszach | |||
Miedzanka Miedzna | 2-0 | Płomień Dębe Wielkie | 25 października, 14:00 |
w Jartyporach | |||
Mazowsze Siedlce | - | Polonez Mordy | 24 października, 14:00 |
było 2-4, anulowany | |||
Victoria Kałuszyn | 8-0 | Rywal Ruchna | 11 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 12 - 7-8 listopada |
Nojszewianka Nojszew | 1-1 | Polonez Mordy | 8 listopada, 12:30 |
w Korytnicy | |||
Płomień Dębe Wielkie | - | Mazowsze Siedlce | 8 listopada, 13:00 |
było 1-2, anulowany | |||
Orzeł Łosice | 3-0 | Miedzanka Miedzna | 8 listopada, 13:00 |
LKS Ostrówek | 0-1 | Wektra Dziewule | 8 listopada, 13:00 |
Tajfun Jartypory | 5-1 | Kosovia Kosów Lacki | 8 listopada, 13:00 |
Victoria Kałuszyn | 4-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 7 listopada, 13:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 1-1 | Rywal Ruchna | 8 listopada, 13:00 |
Kolejka 13 - 14-15 listopada |
Rywal Ruchna | 1-0 | Nojszewianka Nojszew | 15 listopada, 12:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-8 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 14 listopada, 11:00 |
Kosovia Kosów Lacki | 2-8 | Victoria Kałuszyn | 15 listopada, 12:00 |
Wektra Dziewule | 4-0 | Tajfun Jartypory | 15 listopada, 10:30 |
Miedzanka Miedzna | 1-6 | LKS Ostrówek | 15 listopada, 13:00 |
w Jartyporach | |||
Mazowsze Siedlce | - | Orzeł Łosice | 15 listopada, 13:00 |
było 2-1, anulowany | |||
Polonez Mordy | 4-3 | Płomień Dębe Wielkie | 15 listopada, 13:00 |
Kolejka 14 - 27-28 marca |
Pauza: LKS Ostrówek. | |||
Płomień Dębe Wielkie | 3-1 | Nojszewianka Nojszew | 28 marca, 15:00 |
w Rudej | |||
Polonez Mordy | 0-3 | Orzeł Łosice | 28 marca, 13:00 |
Miedzanka Miedzna | 0-0 | Tajfun Jartypory | 26 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wektra Dziewule | 2-5 | Victoria Kałuszyn | 28 marca, 13:30 |
w Krzymoszach | |||
Kosovia Kosów Lacki | 1-1 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 28 marca, 14:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4-1 | Rywal Ruchna | 27 marca, 11:00 |
Kolejka 15 - 3 kwietnia |
Pauza: Tajfun Jartypory. | |||
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-1 | Nojszewianka Nojszew | 3 kwietnia, 11:00 |
Rywal Ruchna | 2-0 | Kosovia Kosów Lacki | 3 kwietnia, 15:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 0-3 | Wektra Dziewule | 3 kwietnia, 12:00 |
Victoria Kałuszyn | 1-0 | Miedzanka Miedzna | 3 kwietnia, 12:00 |
LKS Ostrówek | 3-0 | Polonez Mordy | 3 kwietnia, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-1, w zespole Poloneza zagrał nieuprawniony zawodnik - Grzegorz Olszewski | |||
Orzeł Łosice | 2-1 | Płomień Dębe Wielkie | 3 kwietnia, 10:00 |
Kolejka 16 - 28 kwietnia |
Pauza: Victoria Kałuszyn. | |||
Nojszewianka Nojszew | 3-3 | Orzeł Łosice | 28 kwietnia, 17:00 |
w Korytnicy / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Płomień Dębe Wielkie | 1-5 | LKS Ostrówek | 28 kwietnia, 17:00 |
w Rudej / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Polonez Mordy | 2-1 | Tajfun Jartypory | 28 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Miedzanka Miedzna | 1-1 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 28 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Wektra Dziewule | 0-2 | Rywal Ruchna | 28 kwietnia, 17:00 |
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Kosovia Kosów Lacki | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
Kolejka 17 - 12 maja |
Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka. | |||
Nojszewianka Nojszew | 5-0 | Kosovia Kosów Lacki | 12 maja, 17:30 |
w Korytnicy / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-3 | Wektra Dziewule | |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Rywal Ruchna | 3-0 | Miedzanka Miedzna | 12 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Victoria Kałuszyn | 4-0 | Polonez Mordy | 12 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Tajfun Jartypory | 1-3 | Płomień Dębe Wielkie | 12 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
LKS Ostrówek | 3-1 | Orzeł Łosice | 12 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 18 - 25 kwietnia |
Pauza: Rywal Ruchna. | |||
Nojszewianka Nojszew | 3-3 | LKS Ostrówek | 25 kwietnia, 16:00 |
w Korytnicy | |||
Orzeł Łosice | 3-0 | Tajfun Jartypory | 25 kwietnia, 16:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 1-5 | Victoria Kałuszyn | 25 kwietnia, 16:00 |
w Rudej | |||
Polonez Mordy | 2-2 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 25 kwietnia, 14:00 |
Miedzanka Miedzna | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 25 kwietnia, 17:00 |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
Wektra Dziewule | 7-0 | Kosovia Kosów Lacki | 25 kwietnia, 13:30 |
w Krzymoszach |
Kolejka 19 - 1-2 maja |
Pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki. | |||
Wektra Dziewule | 3-0 | Nojszewianka Nojszew | 1 maja, 11:00 |
w Krzymoszach | |||
Kosovia Kosów Lacki | 2-1 | Miedzanka Miedzna | 1 maja, 15:00 |
Rywal Ruchna | 1-1 | Polonez Mordy | 1 maja, 16:30 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 6-1 | Płomień Dębe Wielkie | 2 maja, 16:30 |
Victoria Kałuszyn | 1-0 | Orzeł Łosice | 1 maja, 15:00 |
Tajfun Jartypory | 2-1 | LKS Ostrówek | 2 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 9 maja |
Pauza: Kosovia Kosów Lacki. | |||
Nojszewianka Nojszew | 2-2 | Tajfun Jartypory | 9 maja, 16:30 |
w Korytnicy | |||
LKS Ostrówek | 2-3 | Victoria Kałuszyn | 9 maja, 16:00 |
Orzeł Łosice | 2-0 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 9 maja, 16:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 3-0 | Rywal Ruchna | 9 maja, 17:00 |
w Rudej | |||
Polonez Mordy | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
(wo) | |||
Miedzanka Miedzna | 0-3 | Wektra Dziewule | 16 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (3 czerwca, 16:00) przerwany po I połowie przy stanie 0-2 z powodu ulewy / w trzecim terminie dokończony |
Kolejka 21 - 15-16 maja |
Pauza: Wektra Dziewule. | |||
Miedzanka Miedzna | 9-0 | Nojszewianka Nojszew | 9 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska | |||
Kosovia Kosów Lacki | 3-1 | Polonez Mordy | 16 maja, 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-3 | Płomień Dębe Wielkie | |
(wo) | |||
Rywal Ruchna | 1-3 | Orzeł Łosice | 9 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 czerwca, 17:00) przerwany w 75. minucie przy stanie 1-2 z powodu ulewy / w trzecim terminie dokończony | |||
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 2-2 | LKS Ostrówek | 9 czerwca, 17:30 |
w pierwotnym (16 maja, 17:00) i drugim (3 czerwca, 17:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Victoria Kałuszyn | 0-3 | Tajfun Jartypory | 15 maja, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-0, w zespole Victorii zagrał nieuprawniony zawodnik - Paweł Kropielnicki |
Kolejka 22 - 22-23 maja |
Pauza: Miedzanka Miedzna. | |||
Nojszewianka Nojszew | 3-0 | Victoria Kałuszyn | 22 maja, 16:30 |
(wo) | |||
w Korytnicy / na boisku 1-5, w zespole Victorii zagrał nieuprawniony zawodnik - Damian Stachowicz | |||
Tajfun Jartypory | 1-2 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 23 maja, 17:00 |
LKS Ostrówek | 4-3 | Rywal Ruchna | 23 maja, 16:00 |
Orzeł Łosice | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
(wo) | |||
Płomień Dębe Wielkie | 1-0 | Kosovia Kosów Lacki | 23 maja, 17:00 |
Polonez Mordy | 0-3 | Wektra Dziewule | 22 maja, 16:00 |
Kolejka 23 - 29-30 maja |
Pauza: Nojszewianka Nojszew. | |||
Miedzanka Miedzna | 6-0 | Polonez Mordy | 30 maja, 18:00 |
Wektra Dziewule | 4-2 | Płomień Dębe Wielkie | 30 maja, 16:00 |
w Krzymoszach | |||
Kosovia Kosów Lacki | 1-5 | Orzeł Łosice | 30 maja, 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-3 | LKS Ostrówek | |
(wo) | |||
Rywal Ruchna | 2-0 | Tajfun Jartypory | 30 maja, 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 2-4 | Victoria Kałuszyn | 30 maja, 17:00 |
Kolejka 24 - 5-6 czerwca |
Pauza: Polonez Mordy. | |||
Rywal Ruchna | 0-4 | Victoria Kałuszyn | 6 czerwca, 17:00 |
Nojszewianka Nojszew | 3-1 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 6 czerwca, 16:30 |
w Korytnicy | |||
Tajfun Jartypory | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
(wo) | |||
LKS Ostrówek | 17-2 | Kosovia Kosów Lacki | 6 czerwca, 16:00 |
Orzeł Łosice | 5-1 | Wektra Dziewule | 6 czerwca, 17:30 |
Płomień Dębe Wielkie | 2-1 | Miedzanka Miedzna | 6 czerwca, 17:00 |
Kolejka 25 - 12-13 czerwca |
Pauza: Płomień Dębe Wielkie. | |||
Polonez Mordy | 4-2 | Nojszewianka Nojszew | 13 czerwca, 16:00 |
Miedzanka Miedzna | 1-1 | Orzeł Łosice | 13 czerwca, 18:00 |
Wektra Dziewule | 1-0 | LKS Ostrówek | 13 czerwca, 16:00 |
Kosovia Kosów Lacki | 2-6 | Tajfun Jartypory | 13 czerwca, 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-3 | Victoria Kałuszyn | |
(wo) | |||
Rywal Ruchna | 0-3 | Jabłonianka Jabłonna Lacka | 13 czerwca, 17:00 |
Kolejka 26 - 20 czerwca |
Pauza: Orzeł Łosice. | |||
Nojszewianka Nojszew | 5-1 | Rywal Ruchna | 20 czerwca, 17:00 |
w Korytnicy | |||
Jabłonianka Jabłonna Lacka | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
(wo) | |||
Victoria Kałuszyn | 3-0 | Kosovia Kosów Lacki | 20 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na mecz | |||
Tajfun Jartypory | 0-8 | Wektra Dziewule | 20 czerwca, 17:00 |
LKS Ostrówek | 5-1 | Miedzanka Miedzna | 20 czerwca, 17:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 2-1 | Polonez Mordy | 20 czerwca, 15:00 |
|
Brak aktywnych ankiet. |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
|